Her şeyden önce belirlenen büyük gün ile birlikte çiftlerin heyecanı ve beklentisi inanılmaz bir enerji ortaya çıkarır. Bu enerji, sadece onları doğru dinleme, doğru anlama ve doğru saptama ile sıkıntıları bir kenara bırakmaları ve mutluluk için gerekli huzuru sağlar. Bunun fotoğraflarda mükemmel sonuçları beraberinde getirdiğine inanırım. Tarifsiz duygular içerisindeki çiftlerimizin sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda düşünsel olarak da çekimlere hazır olmasını gönülden isterim. Aynı frekansta, samimi ilişkiler içerisinde başlayan bir çekimin tarifsiz keyifleri ve ölümsüz anları beraberinde getireceği de bir gerçektir.
Siz de bir şekilde bizimle ilgilendiyseniz, yakınlaşmak isterseniz, hayallerinizi, isteklerinizi, beklentilerinizi sıcak bir kahve eşliğinde konuşup yeniden tasarlayabilir, dilerseniz beraber daha da zenginleştirebiliriz. Eğer biraz olsun uzaklar daysanız, bütün beklentilerinizi dünyanın neresinde olursanız olun Skype üzerinden paylaşabilir, hislerinizi ifade eder, gerekirse çekimlerimiz ve uygulamalarımız hakkında derin bilgi alabilirsiniz.
Düğün günü ya da sizin seçeceğiniz farklı bir zamanda, daha önceden birlikte kararlaştırılan yerlerde iç veya dış mekanlar dahil olmak üzere resmi fotoğraf çekiminizi özenle tamamlıyorum. Çekimlerimi genelde 2 ya da daha fazla farklı ortamda gerçekleştiriyorum. Fotoğraf çekimleriniz bittiğinde; mevcut çekilen tüm fotoğrafları düzenliyorum (renkli ve siyah beyaz olarak) Sonrasında tüm görsellerinizin orijinal dosyalarını DVD formatında tarafınıza teslim ediyorum. Sizlerin bu DVD den Panoramik Fotoğraf Albümü çalışması için fotoğraflar seçmenizi istiyorum. Daha sonra size aşağıda belirtilen düğün albümleri ve büyük boy fotoğraf baskısı olarak teslim ederek mutluluğunuzu büyük bir zevkle paylaşıyorum.
*Genel hazırlıklarınız içerisinde gelin saçınız ya da makyajınız uygulanırken kuaför ya da evinizde fotoğraf dilerseniz ayrıca ücretlendirilmektedir.
* Fotoğraflar çekim gününden itibaren 2. haftanın sonunda teslim edilir.
* Seçilen 40 fotoğraf detaylı üzerinde çalışılarak işlenir. (Ayrıca işlenmesini istediğiniz her fotoğraf ayrıca ücretlendirilmektedir.)
* Karşılıklı teyit alınmadan randevu tarihi ayırtılamayacağını ve çalışma planlaması yapılamayacağını anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.
* Karşılıklı görüşme anında çalışma ücretinin %50’si peşin olarak kalan %50’si çalışmaya 1 hafta kala ödenmelidir.
*Yurtiçi ve yurtdışı dışı çalışmalarda yemek, konaklama, ulaşım, vize vs. harcamalarımız ayrıca bütçeye eklenecektir.
* Müşterilerimiz aile içi ve kişisel kullanımlar için aldıkları CD/DVD’lerden diledikleri kadar baskı yaptırabilirler. Ancak ticari herhangi bir amaçlı kullanım için bizden izin alınmalı ve telif bedelleri ödenmelidir.
* Kendi tanıtımımız için fotoğraflar kullanmak isteriz (web sitemiz, makalelerimiz vb. kullanımlar için elektronik veya basılı yayımlarda). Eğer kullanmamızı istemezseniz bunu anlayışla karşılarız. Lütfen görüşme sırasında kullanılmasını istemediğinizi belirtiniz.
Back to Top